Alle klanten met een kassabon vanaf (bijvoorbeeld) minimaal 5,00 geven wij een lotnummer. Elk uur worden de lotnummers van de winnaars getrokken. De klant met het juiste lotnummer, mag een cadeau doos aanwijzen. In deze doos zit een cadeautje van de winkeliers (beschikbaar gesteld of aangeschaft). Past het cadeau niet in de doos? Dan zit er een brief in met daarop vermeld welk cadeau men krijgt.
De klantenactie is het leukste met veel verschillende grote en kleine prijzen. Het voorstel voor het Cadeau Festival is 4 ronden van elk 20 cadeaus, dus totaal 80 prijzen. Zijn er meer cadeaus, dan spelen wij meer ronden! De speeltijd van het Cadeau Festival is diverse rondes in een tijdsbestek van 4 aaneengesloten uren. Een doeltreffende actie met een groot bereik! Deelname door honderden klanten per dag.
Het klantenspel Cadeau Festival is inclusief podium, presentator, assistente, 20 standaard cadeau dozen, geluid, spelattributen en lotnummers en is zeer geschikt voor winkelcentrumpromotie.
Prijs op aanvraag.
Reiskosten: € 0,65 p/km.
Heeft u nog vragen over de klantenactie 'Cadeau Festival' of wilt u meer informatie, neem dan contact met ons op.
|
| |